Mileniáni a řízení v podmínkách nové budoucí generace

25.03.2019

HR kongres o Mileniánech a řízení nové generace uspořádala pod záštitou Sdružení naše členská organizace "Klub personalistů Moravy a Slezska".
Sešli se zde zajímaví lidé, kteří mají s Mileniány své konkrétní zkušenosti a prezentovali se i samotní zástupci této nastupující generace. V průběhu setkání panovala zcela neformální a přátelská atmosféra a jeho účastníci budou určitě inspiraci z kongresu šířit dál.

V rámci programu byl rovněž představen nový ročník soutěže SCHOOL FRIENDLY, kterou již tradičně pořádá Sdružení pro rozvoj MSK. Klub personalistů bude letos jejím partnerem.
Soutěž je určena pro společnosti a školy, které příkladně vzájemně spolupracují. I zde budeme určitě moci pozorovat, jaká bude tato spolupráce s generací Mileniánů.