Účast ředitele Sdružení na 3.ročníku konference „Rozvoj Novojíčínska“

04.05.2015

28. 4. 2015 se ředitel Sdružení zúčastnil 3.ročníku konference „Rozvoj Novojíčínska“ pořádané Střední odbornou školou, s.r.o., Nový Jičín ve spolupráci s Vysokou školou podnikání a.s., Ostrava, Českomoravskou asociací podnikatelek a manažerek a firmou DYNAMIC Group s.r.o.

Tématem letošním konference byl jednak „rozvoj technologií“ a ekonomické základny regionu, ale také informování o možnostech pomoci při rozvoji v regionu ze strany krajských institucí (ARR, CzechInvest, KHK MSK, Sdružení pro rozvoj MSK,…V rámci akce došlo k osobnímu setkání ředitele Sdružení Ing. Máchy se starostou města Nový Jičín p. Dvořákem a bylo dohodnuto uskutečnit v květnu pracovní jednání s cílem nalezení konkrétních forem spolupráce mezi městem Nový Jičín a Sdružením.