VŠB - Technická univerzita Ostrava popularizuje techniku

04.03.2019

Podívejte se na aktuální nabídku zajímavých aktivit, které chystá naše členská organizace VŠB-TUO Tyto aktivity slouží jednak k doplnění výuky o konkrétní poznatky v oblasti vědy, techniky a moderních technologií, ale především ke zvýšení zájmu o techniku obecně.

Kompletní nabídku programů, vč. informace o jejich obsahu, délce a pro koho jsou vhodné, najdete na stránkách www.zlepsisitechniku.cz

Co je pro letošní rok nového?

- Přednáškový cyklus ENERGETIKA (včetně exkurze v laboratoři)

- Přednáška NANOMATERIÁLY

- KYBERSTOČ  - soutěž z kybernetiky, mechatroniky a softwarových systémů, finále 12.3. na VŠB-TUO

- TRŽIŠTĚ NÁPADŮ - přehlídka vynálezů žáků ZŠ v rámci programu Třída vynálezců 21.3. na VŠB-TUO

- GEOLOGICKÉ KLADÍVKO  - geovědní soutěž 26.4. na VŠB-TUO

- ZLEPŠI SI TECHNIKU  - soutěž mladých popularizátorů vědy 29. 4. na VŠB-TUO

- S4A – STUDENTS FOR AUTOMOTIVE  - soutěž  ve stavbě a programování, finále 30.4. na VŠB-TUO (přihlašování uzavřeno, přijďte se alespoň inspirovat!)

- Letní škola ARCHITEKTURY 2019 (pro SŠ nadšence, komunikace v AJ – ale není se čeho obávat!)

- MOFO 2019 - letní škola matematiky a fyziky

- Workshop ELEKTROENERGETIKA

- Workshop CO JE GEOINFORMATIKA

- Chystáme nabídku VYBRANÝCH PROGRAMŮ V ANGLIČTINĚ, brzy se objeví na webových stránkách

Konkrétním zájemcům (školám) jsme rovněž schopni sestavit program na míru podle jejich vlastních představ a požadavků buď u nás na univerzitě, nebo přímo ve škole.nabízí základním a středním školám.